ЦИКЛОВА КОМІСІЯ МАТЕМАТИЧНО-ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН, ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ТА ЗАВДАННЯ КОМІСІЇ:
Викладачі циклової комісії математично-природних дисциплін, фізичного виховання працюють над проблемою підвищення якості знань та успішності студентів, використання інтерактивних методів навчання та інноваційних підходів, виховання демократично-орієнтованої, відповідальної і самодостатньої особистості з опорою на національну спадщину та загальнонародні традиції.
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА ТЕМА КОМІСІЇ:
Інноваційні технології як одна із форм особистістно-орієнтованого навчання на заняттях
ВИКЛАДАЧІ КОМІСІЇ:
ЖИГУН ВІКТОРІЯ ГРИГОРІВНА - голова комісії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, викладач математики, інформатики;
Електронна пошта vg_2010@ukr.net
Адреса сайту «ВИЩА МАТЕМАТИКА»:
https://sites.google.com/site/visamatematikavg/
Адреса сайту «САЙТ ВИКЛАДАЧА МАТЕМАТИКИ В.Г. ЖИГУН»:
https://sites.google.com/site/sajtvikladacamatem/
Адреса сайту «ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО»:
https://sites.google.com/view/znovg20/sit
Друк у фахових виданнях, статті:- Жигун В.Г. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ НА ЗАНЯТТЯХ З ВИЩОЇ МАТЕМАТИКИ. Матеріали VІІ інтернет-форуму «GeoWeek 2019» – Рівне: ВСП «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів та природокористування України», 2019.
- Жигун В.Г. КООПЕРОВАНІ МЕТОДИ. Пріоритетні напрями досліджень в науковій та освітній діяльності (частина І): матеріали Міжнародної науково-практичної конференції м. Львів, 5-6 грудня 2019 року. – Львів : Львівський науковий форум, 2019. – 59 с.
- Жигун В.Г. КОНСПЕКТ УРОКУ-ПОДОРОЖІ «Розв'язування задач», освітній проект «На урок», 11 січня 2018.
- Жигун В.Г. ПРЕЗЕНТАЦІЯ "УРОК-ПОДОРОЖ», освітній проект «На урок», 11 січня 2018.
- Жигун В.Г. ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА ЗАНЯТТЯХ З ВИЩОЇ МАТЕМАТИКИ. Матеріали Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Ресурсно-орієнтоване навчання в «3D»: доступність, діалог, динаміка» / укл. Н. В. Кононец, В. О. Балюк. – Полтава: АКУП ПДАА, 2018. – 419 с.
- Жигун В.Г. Матеріали VІІ інтернет-форуму «GeoWeek 2019» – Рівне: ВСП «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів та природокористування України», 2017.
Виступ на обласному методичному об’єднанні викладачів на тему: «Досвід роботи».
Відкриті заходи:
- Відкрите заняття «Функції та їх властивості» 25 вересня 2019 рік.
- Відкритий захід «Найрозумніший» інтелектуальна гра, травень 2019 рік.
- Розважальна гра «Ліга сміху», 4 жовтня 2019 року.
- Інтелектуальний тренінг «Управляй фінансами розумно» при взаємодії ЧНТУ, 17 жовтня 2019 рік.
- Відкрите заняття «Комбіновані задачі» 18 квітня 2017 рік.
- Відкрите заняття «Підводні дослідження» 17 лютого 2016 рік.
АНСЄЄВА ЛІДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - викладач вищої кваліфікаційної категорії;
ДРОНЬ ВІКТОРІЯЯ ВАСИЛІВНА - заступник директора з навчальної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист;
ЗАРІПОВ АРТЕМ РАХІМЗЯНОВИЧ - викладач І кваліфікаційної категорії;
ЛЕВЧЕНКО РОМАН СЕРГІЙОВИЧ - викладач І кваліфікаційної категорії;
ЛЕНЬ ОЛЕГ ВАЛЕРІЙОВИЧ - керівник фізичного виховання, викладач, спеціаліст;
МУЛЯР НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА - викладач вищої кваліфікаційної категорії природничих дисциплін «Географія», «Біологія».
Досягнення:
- Сертифікат PR METHEUS за успішне закінчення курсу «Освітні інструменти критичного мислення», 2019 рік;
- Сертифікат ВСП «Рівенський коледж НУБіП України за участь у VІІ інтернет-форумі GeoWeek, 2019 рік;
- Сертифікат за участь в освітньому проекті «На Урок» та публікацію авторського матеріалу «Суд над Нікотиновою Цигаркою Тютюнівкою», 2019 рік;
- Сертифікат за участь в освітньому проекті «На Урок» та публікацію авторського матеріалу «Глобальні проблеми людства», 2019 рік;
- Сертифікат за участь в освітньому проекті «На Урок» та публікацію авторського матеріалу «Віруси – неклітинні форми життя», 2019 рік;
- Сертифікат за участь в освітньому проекті «На Урок» та публікацію авторського матеріалу «Шевченко – дослідник географ», 2019 рік;
- Сертифікат за участь в освітньому проекті «На Урок» та публікацію авторського матеріалу «Спадковість і мінливість», 2019 рік;
- Сертифікат за участь в освітньому проекті «На Урок» та публікацію авторського матеріалу «Білки і нуклеїнові кислоти», 2019 рік;
- Грамота за активне поширення власного педагогічного досвіду серед спільноти освітян України в «Освітньому проекті «На Урок», 2019 рік;
- Подяка за поповнення бібліотеки проекту «На Урок» авторськими розробками, 2019 рік.
Участь у конкурсі професійної майстерності педагогічних працівників технікумів і коледжів «Педагогічний ОСКАР».
Нагороди: має подяки та грамоти Прилуцького агротехнічного коледжу.
ПІЩЕЛА ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА - викладач вищої кваліфікаційної категорії;
ПОПОВ ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - викладач вищої кваліфікаційної категорії;
САФРОНОВА ІРИНА АНДРІЇВНА - викладач вищої кваліфікаційної категорії;
Спортивно-масова і оздоровча робота в
Прилуцькому агротехнічному коледжі.
Невід’ємною частиною навчально-виховного процесу в коледжі є фізичне виховання. Фізичне виховання в коледжі базується на законах «Про освіту», «Про фізичну культуру та спорт», а також на матеріалах та постановах Міністерства аграрної політики України.
Основними документами з фізичного виховання у коледжі є: навчальна програма, графік навчального процесу, план роботи циклової комісії та кабінету фізвиховання, перспективний план спортивно-масових та оздоровчих заходів, положення про проведення комплексної спартакіади, календарні плани роботи колективу фізкультури, робочі програми. Цикловою комісією розроблені контрольні нормативи та тести з видів спорту, які використовуються навчальною програмою для розвитку фізичних якостей студентів, інструкції з охорони праці при проведенні практичних занять з фізичного виховання, план розвитку спортивної бази коледжу.
Протягом навчального року в коледжі проводиться спартакіада коледжу з 10 видів спорту на приз започаткований бронзовим призером зимових Олімпійських ігор в Лілехамері В.А. Цербе-Несіною.
Створений на чолі з директором оргкомітет по проведенню спортивно-масових заходів, а також рада колективу фізкультури. На початку навчального року проводяться відбіркові спортивні змагання серед 1-х курсів (волейболу, міні-футболу, легкоатлетичного кросу, силової підготовки). Проводяться на кожному відділенні 2 рази на рік «Дні здоров’я». Всі заходи зафіксовані і оформлюються в папках спортивних змагань. Кожна папка має положення або сценарій проведення змагань. Студенти коледжу відвідують спортивні секції: з волейболу: (дівчата, хлопці), л/атлети, з настільного тенісу, баскетболу, гирьового спорту, міні-футболу, пляжний волейбол, лижний спорт. Збірні команди коледжу активно приймають участь в районних, міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях.
В обласній спартакіаді серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації АПК України в комплексному заліку займає І-ше місце, приймаємо участь в зональних та фінальних Всеукраїнських іграх з волейболу дівчата, хлопці з міні-футболу, з л/атлетичного кросу.
На початку навчального року проводиться в коледжі Олімпійський урок та Олімпійський тиждень із запрошенням почесних видатних спортсменів України області, міста. Збірна команда з волейболу викладачів коледжу приймає участь в обласних змаганнях серед викладачів і займає І-ше місце.
Згідно наказу по коледжу за активну участь в спортивно-масових заходах в коледжі та за досягнуті успіхи в змаганнях обласних та Всеукраїнських спортсмени нагороджуються грамотами та цінними подарунками на святкових лінійках або в актовому залі.
Вся спортивно-масова робота висвітлюється на фотомонтажах в газетах «Прилуччина», «Град Прилуки», «Відомості Чернігівщини». Всі спортивно-масові заходи в коледжі проводяться на спортивній базі, яка відповідає вимогам для проведення занять з фізичної культури та спорту (спортивний зал, спортивний майданчик на якому знаходиться поле 42×22 із штучним покриттям, волейбольна, баскетбольна та поле для ручного м’яча, нестандартне обладнання, зал ЗФП, в гуртожитку працює спортивна кімната і тенісний зал).

Спортивно-масова робота в Прилуцькому агротехнічному коледжі 2016 рік
Спортивно-масова робота в коледжі нерозривно пов’язана з навчальною, оздоровчою та методичною роботою.Проводиться спартакіада коледжу на перехідний кубок започаткований призером зимових Олімпійських ігор в Лілехамері В.А. Цербе з десяти видів спорту, а також кубок коледжу з міні-футболу започаткований чемпіоном параолімпійських ігор в Ріо-де Жанейро Олегом Лень.В коледжі працюють постійно спортивні секції з видів спорту: волейбол (юнаки), волейбол (дівчата), баскетбол (юнаки), настільний теніс, міні-футбол, гирьового спорту, пауерліфтингу, л/атлетики.В спортивних секціях займаються 162 студентів (28,8%). У тренажерних залах займаються – 40 чол. Проводяться «Дні здоров’я» на кожному відділенні. Збірні команди коледжу приймають участь в районних, міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях.