MENU

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ БУХГАЛТЕРСЬКО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Спеціальність 071 Облік і оподаткування

 

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА КОМІСІЇ:

- Активізація використання інформаційно-комунікативних технологій в пошуковій та навчально-дослідницькій роботі для формування професійно-ділових якостей висококваліфікованих спеціалістів.

- Покращення якості теоретичної і практичної підготовки фахівців відповідно до існуючих та перспективних вимог ринку праці, шляхом застосування сучасних педагогічних технологій.

   Викладачі циклової комісії працюють над проблемою підвищення якості знань та успішності студентів, використання інтерактивних методів та інноваційних підходів навчання.

 

ВИКЛАДАЧІ   КОМІСІЇ:

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/pogorelova_v.m-300kh400.jpg

ПОГОРЄЛОВА   ВАЛЕНТИНА   МИКОЛАЇВНА - голова циклової комісії бухгалтерсько-економічних дисциплін, викладач вищої кваліфікаційної категорії.

 

Посада: викладач дисциплін: «Економіка і організація сільськогосподарського виробництва», «Управління земельними ресурсами», «Інженерна геодезія», «Державний контроль та моніторинг земель».

Автор посібників та методичних розробок: методичні рекомендації «Інноватика в позааудиторній роботі циклової комісії спеціальних дисциплін відділення «Землевпорядкування, гідромеліорації та економіки» 2014р.

Нагородження: Почесна грамота Прилуцької міської ради 2011р., Грамоти та подяки Прилуцького технічного фахового коледжу.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/zaec_l.b-300kh400.jpgЗАЄЦЬ   ЛАРИСА   БОРИСІВНА - викладач ІІ кваліфікаційної категорії;

 

 

 

 

 

 

 

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/legoshina_o.l-300kh400.jpg

ЛЕГОШИНА   ОЛЕНА   ЛЕОНІДІВНА - кандидат економічних наук, завідувачка відділення "Землевпорядкування, будівництва та економіки",  викладач вищої кваліфікаційної категорії

Посада:  завідувачка відділення "Землевпорядкування, будівництва та економіки", викладач.

Автор методичних розробок і посібників: автор понад 15 наукових публікацій.

ПУБЛІКАЦІЇ

Методичні розробки: методичні рекомендації щодо забезпечення самостійної роботи студентів з дисципліни «Історія земельних відносин» (для вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації спеціальності 193 „Геодезія та землеустрій”); методичні рекомендації до семінарських занять з дисципліни «Історія земельних відносин» для студентів вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації (для спеціальності 193 „Геодезія та землеустрій”); навчально-методичний посібник «Польова практика з ґрунтознавства» для студентів спеціальності 193 „Геодезія та землеустрій”; методична розробка «Роль національно-патріотичного виховання у формуванні духовно-морального світогляду студентів»; робочий зошит з дисципліни «Податкова система».

Нагородження: Диплом ІІІ ступеня Ради Директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області 2014р., Почесна грамота за участь у регіональному конкурсі «Куратор року 2013». Грамоти та подяки Прилуцького технічного фахового коледжу.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/vashhenko_o.v-300kh400.jpgЛЯШЕНКО   ОЛЬГА   ВОЛОДИМИРІВНА - старший викладач вищої кваліфікаційної категорії.

Посада:  викладач економіки.

Автор методичних розробок і посібників:

Методичний посібник з виконання курсової роботи з дисципліни « Економіка, організація і планування водного господарства» 2016 р.

«Кобзарем його ми звемо» 2015 р.

«Політ на крилах життя» 2014 р.

Методичний посібник з виконання курсової роботи з дисципліни «Економіка, організація і планування сільськогосподарського виробництва» 2013 р.

«Проблемне заняття як засіб розвитку пізнавальної діяльності студентів» 2012 р.

«Методичне забезпечення занять гуртків технічної творчості» 2011 р.

«Перекачування стічних вод» 2010 р.

Відеофільм «Річки нашого краю» 2010 р.

Методичний посібник «Гідрологія вод суші» 2009 р.

«Інноваційні технології навчання» 2008 р.

«Заробітна плата у водному господарстві» 2007 р.

Нагородження: Диплом першого ступеня Ради директорів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Чернігівської області за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота» від 2016 року, Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України ДУ «Науково-методичний центр «Агроосвіта» від 21.03.13.

Друковані матеріали:

Теоретичні аспекти розвитку інноваційного маркетингу в Україні, 2015, «Карпатська вежа».

Впровадження маркетингової політики в систему споживчої кооперації, 2015, «Крок».

Еколого – економічні аспекти розвитку меліорації земель, 2015, «ЮМП».

Роль навчальної дисципліни «Економіка, організація і планування сільськогосподарського виробництва» у формуванні професійних компетенцій майбутнього фахівця аграрної сфери, 2014, Ніжин.

Економічна безпека аграрних формувань, 2014, «Крок».

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/palokha_o.v-300kh400_123.jpgПАЛЬОХА   ОЛЬГА   ВАДИМІВНА кандидат економічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Посада – викладач дисциплін: «Економіка», «Політична економія», «Фінанси», «Фінанси підприємств», «Економіка с.г. виробництва і організація агроенергосервісу».

 

Автор методичних розробок і посібників:

1. Сучасний електронний навчально- методичний комплекс з дисципліни

«Економічна теорія» , який можна знайти за адресою:

https://sites.google.com/site/palokha17/ ,2018 р.

2. Методична розробка на тему: «Кооперовані методи в системі виховної

роботи». Матеріали представлені на обласний конкурс «Педагогічна

знахідка», номінація: «Виховна робота», лютий 2017 р.

3. Сучасний електронний навчально- методичний комплекс з дисципліни

«Фінанси», який можна знайти за адресою:

https://sites.google.com/site/finansipov/ ,2017 р.

4. Електронний навчальний посібник конспекту лекцій з дисципліни

«Економічний аналіз» на конкурс «Педагогічні інновації», номінація

«Електронний навчальний посібник»(локального типу), 2015 р.

5. Навчально – методичний посібник. Основи економічної теорії,

Прилуки , 2001.- 93с.

 

Список опублікованих праць

Нагороди:

1. Грамота з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, Прилуцька районна рада, березень 2019 р.

2. Грамота з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, Прилуцький агротехнічний коледж, жовтень 2019 р.

3. Грамота за активну участь у Інтерактивному тренінгу з підвищення рівня фінансової грамотності студентської молоді «Управляй фінансами розумно» , Чернігівський національний технологічний університет, 17 жовтня 2019 р.

4. Диплом за зайняте II місце у конкурсі «Педагогічні інновації» у номінації «Освітній веб-сайт викладача»,Київ,19 березня 2018 р.

5. Подяка Міського Голови з нагоди Міжнародного дня студентів, Прилуцька міська рада, листопад 2019 р.

6. Диплом за зайняте II місце у конкурсі «Педагогічні інновації» у номінації «Освітній веб-сайт викладача»,Київ,19 березня 2018 р.

7. Диплом за зайняте II місце у напрямку «Інновації у використанні ІКТ в освітньому процесі» ВСП «Рівненський коледж НУБіП України», квітень 2017 р.

8. Диплом за зайняте III місце у конкурсі «Педагогічні інновації» у номінації «Освітній веб-сайт викладача»,Київ,4 квітня 2017 р.

9. Подяка з нагоди Дня працівника соціальної сфери, Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно - технічної освіти державної служби зайнятості», 31 жовтня 2014 р.

10. Подяка Міського Голови за високий професіоналізм, плідну співпрацю з територіальною громадою міста, Прилуцька міська рада,

лютий 2012 р.

Практична діяльність:

Директор ТОВ «Транспортно - експедиційної компанії»( за сумісництвом, з лютого 2002 року по даний час) .

На основі комплексної оцінки Національного бізнес-рейтингу за 2015 - 2017 р.р. підприємству серед суб’єктів господарювання Чернігівської області, за досягнення високих результатів, присвоєно статус LEADER OF THE BRANCH («ЛІДЕР ГАЛУЗІ»).

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/chernikov_v.p-300kh400.jpgЧЕРНІКОВ   ВІТАЛІЙ   ПАВЛОВИЧ – викладач вищої кваліфікаційної категорії

Посада – викладач спеціальних дисциплін

Автор методичних розробок і посібників: Методична розробка «Новітні інформаційні технології при викладанні дисципліни «Інженерна та комп’ютерна графіка» 2015 р.