MENU
 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

Спеціальність 141 "Електроенеогетика, електротехніка та електромеханіка"

 

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА КОМІСІЇ:

- Активізація використання інформаційно-комунікативних технологій в пошуковій та навчально-дослідницькій роботі для формування професійно-ділових якостей висококваліфікованих спеціалістів.

- Покращення якості теоретичної і практичної підготовки фахівців відповідно до існуючих та перспективних вимог ринку праці, шляхом застосування сучасних педагогічних технологій.

 

ВИКЛАДАЧІ  КОМІСІЇ:

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/ciganok_o.m-300kh400.jpgЦИГАНОК  ОЛЕГ  МИКОЛАЙОВИЧ – голова комісії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Посада – викладач спеціальних дисциплін

Автор методичних розробок і посібників: Методична розробка «Метод проектів як ефективний засіб формування комунікативної компетенції та інтелектуального розвитку студентів на заняттях з дисципліни «Автоматизація технологічних процесів і систем автоматичного керування» 2015 р.

 

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/derkach_a.v-300kh400.jpgДЕРКАЧ  АНАТОЛІЙЙ ВАСИЛЬОВИЧ – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Посада – викладач спеціальних дисциплін

Автор методичних розробок і посібників: Методична розробка: «Інтенсифікація навчального процесу під час виклдання дисципліни «Автоматизація технологічних процесів і систем автоматичного керування» 2015 р.

 

 

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/efimov_g.p-300kh400.jpgЄФІМОВ  ГРИГОРІЙ  ПАВЛОВИЧ – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Посада – викладач спеціальних дисциплін.

Автор методичних розробок і посібників: Методична розробка «Науково-дослідницька робота студентів як умова формування готовності майбутніх фахівців до інноваційної професійної діяльності на відділенні "Електрична та комп'ютерна інженерія" у Прилуцькому агротехнічному коледжі» 2016 р.

Методична розробка «Сценарій конкурсу «Кращий за професією» 2015 р.

Методична розробка «Методичні матеріали для проведення тижня енергозбереження в Прилуцькому агротехнічному коледжі» 2014 р.

Нагородження: Диплом Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівні акредитації Чернігівської області за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота» 2016 р., Подяка Міністерства освіти і науки України. Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» від 22 липня 2015 року, Почесна грамота Професійної спілки працівників агропромислового комплексу 2015 р., Диплом Міністерства аграрної політики та продовольства України. ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» від 21.03.2013 р., Відмінник аграрної освіти України 2006 р., Відмінник освіти України 2001 р.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/ivakhnenko_o.g-300kh400.jpgІВАХНЕНКО  ОЛЕГ  ГРИГОРОВИЧ – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Посада – викладач спеціальних дисциплін

Автор методичних розробок і посібників: Методична розробка «Ігрові технології та технологія «Створення ситуації успіху» у вирішенні проблеми підвищення пізнавальної активності студентів на заняттях з дисципліни «Електричне освітлення та опромінення» 2015 р.

 

 

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/podbucka_v.p-300kh400.jpgПОДБУЦЬКА  ВАЛЕНТИНА  ПЕТРІВНА – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач

Посада – викладач спеціальних дисциплін

Автор методичних розробок і посібників: Методична розробка «Кросворди та тести для поглибленого вивчення, контролю знань матеріалу самостійного опрацювання теми «Апарати для комутації силових кіл і кіл керування» 2014 р.

 

 

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/sinenko_v.v-300kh400.jpgСИНЕНКО  ВЯЧЕСЛАВ  ВІТАЛІЙОВИЧ – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Посада – викладач спеціальних дисциплін

Автор методичних розробок і посібників: Навчально-методичний посібник Тестові завдання для контролю рівня знань із дисципліни «Експлуатація і ремонт електрообладнання і засобів автоматизації» 2015 р.

Методична розробка «Сценарій конкурсу «Кращий за професією» 2015 р.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Експлуатація і ремонт електрообладнання і засобів автоматизації» 2014 р.

Нагородження: Грамота Прилуцької районної ради 2015 р.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/fokina_t.o-300kh400.jpgФОКІНА  ТЕТЯНА  ОЛЕКСАНДРІВНА – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач

Посада – завідувачка відділення "Електрична та комп'ютерна інженерія"

Автор методичних розробок і посібників: Методична розробка «Науково-дослідницька робота студентів як умова формування готовності майбутніх фахівців до інноваційної професійної діяльності на відділенні «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК» у Прилуцькому агротехнічному коледжі» 2016 р.

Методична розробка «Сценарій конкурсу «Кращий за професією» 2015 р.

Методична розробка «Методичні матеріали для проведення тижня енергозбереження в Прилуцькому агротехнічному коледжі» 2014 р.

Нагородження: Диплом Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівні акредитації Чернігівської області за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота» 2016 р.

Подяка Міністерства освіти і науки України. Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» від 22 липня 2015 року.

 

 ЯЦЕЛА  СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА – спеціаліст .

Посада – викладач спеціальних дисциплін.