MENU
 
 
 
 
 
 

Спортивно-масова і оздоровча робота в
Прилуцькому агротехнічному коледжі.

Невід’ємною частиною навчально-виховного процесу в коледжі є фізичне виховання.
Фізичне виховання в коледжі базується на законах «Про освіту», «Про фізичну культуру та спорт», а також на матеріалах та постановах Міністерства аграрної політики України.
Основними документами з фізичного виховання у коледжі є: навчальна програма, графік навчального процесу, план роботи циклової комісії та кабінету фізвиховання, перспективний план спортивно-масових та оздоровчих заходів, положення про проведення комплексної спартакіади, календарні плани роботи колективу фізкультури, робочі програми. Цикловою комісією розроблені контрольні нормативи та тести з видів спорту, які використовуються навчальною програмою для розвитку фізичних якостей студентів, інструкції з охорони праці при проведенні практичних занять з фізичного виховання, план розвитку спортивної бази коледжу.
Протягом навчального року в коледжі проводиться спартакіада коледжу з 10 видів спорту на приз започаткований бронзовим призером зимових Олімпійських ігор в Лілехамері В.А. Цербе-Несіною. 
Створений на чолі з директором оргкомітет по проведенню спортивно-масових заходів, а також рада колективу фізкультури.
На початку навчального року проводяться відбіркові спортивні змагання серед 1-х курсів (волейболу, міні-футболу, легкоатлетичного кросу, силової підготовки).
Проводяться на кожному відділенні 2 рази на рік «Дні здоров’я». Всі заходи зафіксовані і оформлюються в папках спортивних змагань. Кожна папка має положення або сценарій проведення змагань.
Студенти коледжу відвідують спортивні секції: з волейболу: (дівчата, хлопці), л/атлети, з настільного тенісу, баскетболу, гирьового спорту, міні-футболу, пляжний волейбол, лижний спорт.
Збірні команди коледжу активно приймають участь в районних, міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях.
В обласній спартакіаді серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації АПК України в комплексному заліку займає І-ше місце, приймаємо участь в зональних та фінальних Всеукраїнських іграх з волейболу дівчата, хлопці з міні-футболу, з л/атлетичного кросу.
На початку навчального року проводиться в коледжі Олімпійський урок та Олімпійський тиждень із запрошенням почесних видатних спортсменів України області, міста. Збірна команда з волейболу викладачів коледжу приймає участь в обласних змаганнях серед викладачів і займає І-ше місце.
Згідно наказу по коледжу за активну участь в спортивно-масових заходах в коледжі та за досягнуті успіхи в змаганнях обласних та Всеукраїнських спортсмени нагороджуються грамотами та цінними подарунками на святкових лінійках або в актовому залі.
Вся спортивно-масова робота висвітлюється на фотомонтажах в газетах «Прилуччина», «Град Прилуки», «Відомості Чернігівщини».
Всі спортивно-масові заходи в коледжі проводяться на спортивній базі, яка відповідає вимогам для проведення занять з фізичної культури та спорту (спортивний зал, спортивний майданчик на якому знаходиться поле 42×22 із штучним покриттям, волейбольна, баскетбольна та поле для ручного м’яча, нестандартне обладнання, зал ЗФП, в гуртожитку працює спортивна кімната і тенісний зал).

 

 

 

 

Спортивно-масова робота в Прилуцькому агротехнічному коледжі 2016 рік 

Спортивно-масова робота в коледжі нерозривно пов’язана з навчальною, оздоровчою та методичною роботою.Проводиться спартакіада коледжу на перехідний кубок започаткований призером зимових Олімпійських ігор в Лілехамері В.А. Цербе з десяти видів спорту, а також кубок коледжу з міні-футболу започаткований чемпіоном параолімпійських ігор в Ріо-де Жанейро Олегом Лень.В коледжі працюють постійно спортивні секції з видів спорту: волейбол (юнаки), волейбол (дівчата), баскетбол (юнаки), настільний теніс, міні-футбол, гирьового спорту, пауерліфтингу, л/атлетики.В спортивних секціях займаються 162 студентів (28,8%). У тренажерних залах займаються – 40 чол. Проводяться «Дні здоров’я» на кожному відділенні. Збірні команди коледжу приймають участь в районних, міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях.