MENU

 

Сайт виховної роботи " На допомогу куратору, класному керівнику"  

 

 

Робота кураторів груп по вихованню студентів 

Прилуцького агротехнічного коледжу

у 2016-2017 н.р.

 

     Виховна робота в коледжі займає провідне місце серед всіх інших не менш важливих напрямів роботи.  Впровадження у свідомість студентів переваг здорового способу життя, формування національного культу, соціально активної, здорової та духовно багатої особистості – головна проблема, над реалізацією якої працює весь педагогічний колектив  у 2016-2017н.р. Основними напрямами  виховання є: громадянсько-патріотичне, політично-правове, екологічне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, родинно-сімейне.

 

Бондаренко Н.І., Єфіменко В.В. 22 вересня 2016 року провели відкриту виховну годину «Значення морально-етичних християнських цінностей під час війни».  Метою заходу було формування у студентів понять про війну, стійких переконань в тому, що дотримання морально-етичних християнських цінностей – це запорука встановлення миру на землі. 

 

Дронь В.В., Пальоха О.В.  15 вересня 2016 року провели  виховний  захід  присвячений  дню визволення м. Прилуки від нацистських загарбників.В  цей день ми згадуємо тих,  хто загинув у боях. Ми схиляємо голови перед живими, хто ще серед нас.  

 

18 січня відбувся семінар кураторів навчальних груп, на якому були розглянуті питання «Морально-етичні цінності особистості та врахування їх в сучасному сімейному вихованні» (Остапець Н.В.), «Толерантна педагогіка в освітньому та виховному просторі колледжу» (Ляшенко Г.В.), «Формування в молоді культури поведінки та спілкування» (Колейко В.Ю.), «Впровадження інноваційних технологій в діяльність кураторів навчальних групп» (Терницька Н.В.), «Соціальні мережі в роботі куратора» (Дронь В.В.), «Тренінгові методики у превентивному вихованні» (Литвин Н.М.).                                                   

 

 

 

Робота кураторів груп по вихованню студентів

Прилуцького агротехнічного коледжу

у 2013-2015 н.р.

   Педагогічний колектив, методичне об'єднання кураторів навчальних груп Прилуцького агротехнічного коледжу в 2013 – 2015  н.р. працювали над реалізацією виховної проблеми: «Особистісно-орієнтований  підхід - основа формування  майбутнього фахівця-аграрія».

   Завданням методичного об’єднання було удосконалення науково – методичного рівня організації виховної роботи в навчальному закладі, систематичне поповнення педагогічних і професійних знань кураторів, запровадження досягнень світової педагогічної науки, традицій національної педагогіки та психології.

        На засіданнях об’єднання були розглянуті і обговорені доповіді, підготовлені кураторами Іващенком О.С., Ланко В.М., Федорченком А.Б., Сафроновою  І.А., Жигун В.Г., Колейко В.Ю., Кравченко А.В.

В січні проведений семінар кураторів навчальних груп  на якому з доповідями виступили: Ансєєва Л.В. (Особистісно-орієнтований підхід до виховання  - важливе завдання навчальних закладів у формуванні майбутнього фахівця), Дронь.В.В (Забезпечення цілісного та системного підходу до виховної роботи), Сидорець О.В. (Проблеми формування національної свідомості студентів вищих навчальних закладів), Прокопенко І. К. (Формування моральних якостей особистості), Піщела В.О. (Педагогічна майстерність та авторитет куратора – складова успіху).

       З участю кураторів в коледжі були проведені заходи, присвячені Дню визволення міста та України від фашистських загарбників, Дню партизанської слави, Європейському тижню місцевої демократії, Дню пам’яті жертв Голодомору, Дню української писемності та мови, Дню Збройних сил України, Дню захисника Вітчизни, Дню Соборності та свободи України, Дню пам’яті героїв Крут, Пам’яті жертв Корюківської трагедії, 25-річчю виведенню радянських військ з Афганістану, Міжнародному дню визволення в’язнів з фашистських таборів, Дню пам'яті небесної сотні,  Дню Перемоги, Шевченківські дні, 70-річчя депортації кримських татар та ін.

   На високому методичному рівні кураторами були проведені відкриті виховні заходи:

«70-ій річниці визволення міста присвячується…» (Легошина О.Л.)

«Шевченко – географ-дослідник» (Муляр Н.М.)

«Екологічні проблеми електроенергетики» (Фокіна Т.О., Журавель Р.М.

«Розвиток комп’ютерної техніки» (Дронь В.В., Жигун В.Г.)

«Кобзарем його ми звемо» (Ващенко О.В.)                                                        

Робота методичного об’єднання була  спрямована на розв’язання основних завдань навчально-виховного процесу, турботу про студента, формування його  як особистості, розвитку його культурних, пізнавальних інтересів, естетичного смаку, вибору правильного способу життя.