MENU
 

 

 

Тітунова Валентина Володимирівна, викладач-методист вищої категорії.

Посада: завідувачка відділення «Газопостачання та заочно-дистанційної освіти», викладач спец.дисциплін.

Автор методичних розробок і посібників:

Технічний нагляд при газифікації об’єктів, 2016р.

Тестові завдання для незалежного оцінювання рівня знань випускників аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності 5.06010113 «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» денної і заочної форми навчання» з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», 2016р.

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», 2015р.

Збірник практичних робіт з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», методичний посібник, 2014р.

Тестові завдання для перевірки професійної компетентності випускників з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві» для студентів аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації зі спеціальності 5.06010113 «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» денної і заочної форми навчання», 2013р.

Методичні рекомендації з контрольними завданнями з дисципліни ” Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві ”» для студентів заочної форми навчання із спеціальності 5.06010113 “ Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання ” занесені до каталогу кращих конкурсних робіт, 2010р.

Навчальна програма дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві» із спеціальності 5.06010113 “ Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання ” ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України, 2010р.

Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», методичний посібник виданий НМЦ Міністерства аграрної політики України, 2009р.

Нагородження: Грамота Прилуцької районної ради, 2016р.; Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу від 17.06.2015р.; Почесна грамота професійної спілки працівників агропромислового комплексу, 2014р. Почесна грамота міністерства освіти і науки України, 2010р. Нагороджена знаком «Відмінник аграрної освіти ІІІ ступеня від 07.10.2008р. Подяка НМЦ по підготовці молодших спеціалістів, 2006р.

 

 

Ващенко Ольга Володимирівна, старший викладач вищої кваліфікаційної категорії.

Посада:  викладач економіки.

Автор методичних розробок і посібників:

«Заробітна плата у водному господарстві» 2007 р.

«Інноваційні технології навчання» 2008 р.

Методичний посібник «Гідрологія вод суші» 2009 р.

«Перекачування стічних вод» 2010 р.

Відеофільм «Річки нашого краю» 2010 р.

«Методичне забезпечення занять гуртків технічної творчості» 2011 р.

«Проблемне заняття як засіб розвитку пізнавальної діяльності студентів» 2012 р.

Методичний посібник з виконання курсової роботи з дисципліни «Економіка, організація і планування сільськогосподарського виробництва» 2013 р.

«Політ на крилах життя» 2014 р.

«Кобзарем його ми звемо» 2015 р.

Методичний посібник з виконання курсової роботи з дисципліни « Економіка, організація і планування водного господарства» 2016 р.

Нагородження: Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України ДУ «Науково-методичний центр «Агроосвіта» від 21.03.13.

Диплом першого ступеня Ради директорів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Чернігівської області за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота» від 2016 року.

Друковані матеріали:

Роль навчальної дисципліни «Економіка, організація і планування сільськогосподарського виробництва» у формуванні професійних компетенцій майбутнього фахівця аграрної сфери, 2014, Ніжин.

Економічна безпека аграрних формувань, 2014, «Крок».

Теоретичні аспекти розвитку інноваційного маркетингу в Україні, 2015, «Карпатська вежа».

Впровадження маркетингової політики в систему споживчої кооперації, 2015, «Крок».

Еколого – економічні аспекти розвитку меліорації земель, 2015, «ЮМП».

 

 

Суддя Володимир Андрійович, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист.

Посада: викладач.

Нагородження: відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти ІІІ ступеня.

 

 

 

Деркач Тетяна Анатоліївна , викладач ІІ кваліфікаційної категорії.

Посада:викладач спеціальних дисциплін відділення "Газопостачання та заочно-дистанційної освіти"

Автор методичних розробок і посібників:

"Природні та штучні гази" навчальний посібник для студентів спеціальності 5.06010113 “Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання ” 2013 р.,

"Вступ до спеціальності" навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності 5.06010113“Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання ” 2014 р.

Нагородження:

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за багаторічну працю, особистий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців, з нагоди Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, 2009 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за сумлінну працю, особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу України, активну участь у громадському житті коледжу та з нагоди Дня працівників сільського господарства, 2010 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до справи навчання і виховання, особистий внесок внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня працівників освіти, 2011 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу країни та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, 2012 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за активну участь у громадському житті коледжу та презентацію навчального закладу у конкурсі «Борщів» на міському Воздвиженському ярмарку та з нагоди свята дня працівників освіти, 2013 р.

Диплом першого ступеня Ради директорів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Чернігівської області за зайняте І місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота» від 2014 року.

 

 

 

Луковина Наталія Олександрівна, викладач ІІ категорії.

Посада: викладач спеціальних дисциплін відділення «Газопостачання та заочно-дистанційної освіти»

Автор методичних розробок і посібників:

«Експлуатація устаткування та систем газопостачання» навчальний посібник для студентів спеціальності 5.06010113 «Монтаж, обслуговування устаткування та систем газопостачання» денної і заочної форми навчання, 2015 рік.

«Організація обслуговування устаткування і систем газопостачання населеного пункту»

методичні вказівки для виконання курсового проектування для студентів спеціальності 5.06010113 «Монтаж, обслуговування устаткування та систем газопостачання» денної і заочної форми навчання, 2016 рік.

Нагородження: Подяка Прилуцького агротехнічного коледжу за сприяння популяризації народних звичаїв і традицій, активну участь у XVІ Прилуцькому міжрегіональному Воздвиженському ярмарку та бездоганне оформлення протоколів засідань адміністративної ради, 2016 р.

 

 

 

Остапець Наталія Володимирівна, викладач ІІ кваліфікаційної категорії .

Посада: викладач спеціальних дисциплін відділення "Газопостачання та заочно-дистанційної освіти"

Автор методичних розробок і посібників:

"Інженерно-технічне устаткування будівель" навчальний посібник для студентів спеціальності 5.06010113 “Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання” 2015 р.,

"Охорона праці" навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності 5.06010113 “Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання” 2016 р.

 

 

 

Татаренко Ігор Віталійович, викладач вищої кваліфікаційної категорії.

Посада:викладач спеціальних дисциплін відділення «Газопостачання та заочно-дистанційної освіти»

Автор методичних розробок і посібників:

Методичні вказівки для проведення занять і виконання курсових та дипломних проектів , студентів спеціальності 5.06010113 «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» 2008р.;

Методичні вказівки для проведення занять з дисципліни «Газові мережі та устаткування» на тему «Розміщення, вибір типу та проектування обладнання вузлів редукування тиску газу» 2009р.;

Методичні вказівки для проведення занять з дисципліни «Газові мережі та устаткування» на тему «Використання зрідженого газу різними категоріями споживачів»2010р.;

«Гідравлічний розрахунок внутрішніх газопроводів житлового будинку» 2012р.

«Гідравлічний розрахунок розподільчих газопроводів населеного пункту» 2013р.

«Гідравлічний розрахунок газопроводів промислових підприємств» 2014р.

Методичні вказівки для проведення занятьнавчального матеріалу дисципліни для студентів спеціальності 5.06010113 «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» 2015 р.

Розробка завдання для курсового проектування з дисципліни «Газові мережі та устаткування» в електронному вигляді 2016р.;

Нагородження: Подяка Міністерства освіти і науки за сумлінне відношення до виготовлення діючих макетів, виробів, які використовуються викладачами на уроках та при проведенні практичних робіт.

Друковані матеріали:

Сучасні підходи до викладання навчальної дисципліни «Газові мережі», 2014, Ніжин.