MENU
 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН З ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Спеціальність 192 "Будівництво та цивільна інженерія"

 

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА КОМІСІЇ:

- Активізація використання інформаційно-комунікативних технологій в пошуковій та навчально-дослідницькій роботі для формування професійно-ділових якостей висококваліфікованих спеціалістів.

- Покращення якості теоретичної і практичної підготовки фахівців відповідно до існуючих та перспективних вимог ринку праці, шляхом застосування сучасних педагогічних технологій.

 

ВИКЛАДАЧІ  КОМІСІЇ:

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/prokopenko_i.k-300kh400.jpgПРОКОПЕНКО  ІРИНА  КОСТЯНТИНІВНА - голова циклової комісії спеціальних дисциплін з газопостачання, викладач вищої кваліфікаційної категорії.

Посада: Голова Циклової комісії спеціальних дисциплін з газопостачання, викладач дисциплін: «Інженерна та компютерна графіка», «Топографічне і землевпорядне креслення».

Автор посібників та методичних розробок: методичні розробки:«Застосування інноваційних технологій для розвитку творчих здібностей студентів» 2016 р., «Особливості виконання креслень електричних схем» 2015 р.,«Активізація навчального процесу за допомогою інтерактивних методів при викладанні дисципліни «Креслення» 2014р., «Використання компютерних технологій при викладанні дисципліни «Інженерна та компютерна графіка» 2013 р., «Особливості зображення та позначення різьби на кресленнях» 2012 р., «Складальні креслення, їх читання та деталювання» 2010 р.

Нагородження: Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України ВСП НМЦ Аграрної освіти «Навчально-методичний центр» 2011р., Почесна грамота Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації 2010р., Грамоти та подяки Прилуцького агротехнічного коледжу.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/lukovina_n.o-300kh400.jpg

ЛУКОВИНА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА - викладач ІІ кваліфікаційної категорії.

Посада: викладач спеціальних дисциплін відділення «Газопостачання та заочно-дистанційної освіти»

Автор методичних розробок і посібників:

Методичні вказівки для виконання курсового проектування для студентів спеціальності  "Будівництво та цивільна інженерія" денної і заочної форми навчання, 2016 рік.

«Експлуатація устаткування та систем газопостачання» навчальний посібник для студентів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" денної і заочної форми навчання, 2015 рік.

«Організація обслуговування устаткування і систем газопостачання населеного пункту»

Нагородження: Подяка Прилуцького агротехнічного коледжу за сприяння популяризації народних звичаїв і традицій, активну участь у XVІ Прилуцькому міжрегіональному Воздвиженському ярмарку та бездоганне оформлення протоколів засідань адміністративної ради, 2016 р.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/derkach_t.a-300kh400.jpgНАТОЛОЧНА  ТЕТЯНА  АНАТОЛІЇВНА - викладач ІІ кваліфікаційної категорії.

Посада: викладач спеціальних дисциплін відділення "Газопостачання та заочно-дистанційної освіти"

Автор методичних розробок і посібників: "Вступ до спеціальності" навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності “Будівництво та цивільна інженерія” 2014 р.

"Природні та штучні гази" навчальний посібник для студентів спеціальності  “Будівництво та цивільна інженерія” 2013 р.,

Нагородження: Диплом першого ступеня Ради директорів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Чернігівської області за зайняте І місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота» від 2014 року.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за активну участь у громадському житті коледжу та презентацію навчального закладу у конкурсі «Борщів» на міському Воздвиженському ярмарку та з нагоди свята дня працівників освіти, 2013 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу країни та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, 2012 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до справи навчання і виховання, особистий внесок внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня працівників освіти, 2011 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за сумлінну працю, особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу України, активну участь у громадському житті коледжу та з нагоди Дня працівників сільського господарства, 2010 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за багаторічну працю, особистий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців, з нагоди Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, 2009 р.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/ostapec_n.v-300kh400.jpg

ОСТАПЕЦЬ  НАТАЛІЯ  ВОЛОДИМИРІВНА - викладач ІІ кваліфікаційної категорії .

Посада: викладач спеціальних дисциплін відділення "Газопостачання та заочно-дистанційної освіти"

Автор методичних розробок і посібників:

"Охорона праці" навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" 2016 р., "Інженерно-технічне устаткування будівель" навчальний посібник для студентів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" 2015 р.,

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/suddja_v-a-300kh400.jpgСУДДЯ  ВОЛОДИМИР  АНДРІЙОВИЧ - викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист.

Посада: викладач загальнотехнічних дисциплін.

Автор методичних розробок і посібників: Програма "Інженерна графіка" ДУ НМЦ ВФПО, 2019 р., Пограма "Техгологія і організація будівельно-монтажних і ремонтних робіт у газовому господарстві" ДУ "Агроосвіта", 2017 р.; Програма "Основи технічної механіки" ДУ НМЦ "Агроосвіта", 2016р..

Нагородження: відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти ІІІ ступеня, грамоти та подяки Прилуцького агротехнічного коледжу.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/titunova_v.v-300kh400.jpgТІТУНОВА  ВАЛЕНТИНА  ВОЛОДИ-МИРІВНА - викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії.

Посада: завідувачка відділення «Газопостачання та заочно-дистанційної освіти», викладач спец.дисциплін.

Автор методичних розробок і посібників:

Технічний нагляд при газифікації об’єктів, 2016р.

Тестові завдання для незалежного оцінювання рівня знань випускників аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності 5.06010113 «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» денної і заочної форми навчання з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», 2016р.

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», 2015р.

Збірник практичних робіт з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», методичний посібник, 2014р.

Тестові завдання для перевірки професійної компетентності випускників з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві» для студентів аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації зі спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" денної і заочної форми навчання», 2013р.

Методичні рекомендації з контрольними завданнями з дисципліни ” Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві ”» для студентів заочної форми навчання із спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" занесені до каталогу кращих конкурсних робіт, 2010р.

Навчальна програма дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві» із спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України, 2010р.

Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», методичний посібник виданий НМЦ Міністерства аграрної політики України, 2009р.

Нагородження: Грамота Прилуцької районної ради, 2016р.; Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу від 17.06.2015р.; Почесна грамота професійної спілки працівників агропромислового комплексу, 2014р. Почесна грамота міністерства освіти і науки України, 2010р. Нагороджена знаком «Відмінник аграрної освіти ІІІ ступеня від 07.10.2008р. Подяка НМЦ по підготовці молодших спеціалістів, 2006р.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/tatarenko_i.v-300kh400.jpgТАТАРЕНКО  ІГОР  ВІТАЛІЙОВИЧ - викладач вищої кваліфікаційної категорії.

Посада: викладач спеціальних дисциплін відділення «Газопостачання та заочно-дистанційної освіти»

Автор методичних розробок і посібників:

Розробка завдання для курсового проектування з дисципліни «Газові мережі та устаткування» в електронному вигляді 2016р.;

Методичні вказівки для проведення занятьнавчального матеріалу дисципліни для студентів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" 2015 р.

«Гідравлічний розрахунок газопроводів промислових підприємств» 2014р.

«Гідравлічний розрахунок розподільчих газопроводів населеного пункту» 2013р.

«Гідравлічний розрахунок внутрішніх газопроводів житлового будинку» 2012р.

Методичні вказівки для проведення занять з дисципліни «Газові мережі та устаткування» на тему «Використання зрідженого газу різними категоріями споживачів» 2010р.;

Методичні вказівки для проведення занять з дисципліни «Газові мережі та устаткування» на тему «Розміщення, вибір типу та проектування обладнання вузлів редукування тиску газу» 2009р.;

Методичні вказівки для проведення занять і виконання курсових та дипломних проектів , студентів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" 2008р..

Нагородження: Подяка Міністерства освіти і науки за сумлінне відношення до виготовлення діючих макетів, виробів, які використовуються викладачами на уроках та при проведенні практичних робіт.

Друковані матеріали:

Сучасні підходи до викладання навчальної дисципліни «Газові мережі», 2014, Ніжин.