MENU
 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН З ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Спеціальність 192 "Будівництво та цивільна інженерія"

 

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА КОМІСІЇ:

- Активізація використання інформаційно-комунікативних технологій в пошуковій та навчально-дослідницькій роботі для формування професійно-ділових якостей висококваліфікованих спеціалістів.

- Покращення якості теоретичної і практичної підготовки фахівців відповідно до існуючих та перспективних вимог ринку праці, шляхом застосування сучасних педагогічних технологій.

 

ВИКЛАДАЧІ  КОМІСІЇ:

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/prokopenko_i.k-300kh400.jpg

ПРОКОПЕНКО  ІРИНА  КОСТЯНТИНІВНА - голова циклової комісії спеціальних дисциплін з газопостачання, викладач вищої категорії.

Посада: Голова Циклової комісії спеціальних дисциплін з газопостачання, викладач дисциплін: «Інженерна та компютерна графіка», «Топографічне і землевпорядне креслення».

Автор посібників та методичних розробок: методичні розробки: «Активізація навчального процесу за допомогою інтерактивних методів при викладанні дисципліни «Креслення» 2014р., «Складальні креслення, їх читання та деталювання» 2010 р., «Особливості зображення та позначення різьби на кресленнях» 2012 р., «Використання компютерних технологій при викладанні дисципліни «Інженерна та компютерна графіка» 2013 р., «Особливості виконання креслень електричних схем» 2015 р., «Застосування інноваційних технологій для розвитку творчих здібностей студентів» 2016 р.

Нагородження: Почесна грамота Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації 2010р., Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України ВСП НМЦ Аграрної освіти «Навчально-методичний центр» 2011р. Грамоти та подяки Прилуцького агротехнічного коледжу.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/derkach_t.a-300kh400.jpg

ДЕРКАЧ  ТЕТЯНА  АНАТОЛІЇВНА - викладач ІІ кваліфікаційної категорії.

Посада: викладач спеціальних дисциплін відділення "Газопостачання та заочно-дистанційної освіти"

Автор методичних розробок і посібників:

"Природні та штучні гази" навчальний посібник для студентів спеціальності  “Будівництво та цивільна інженерія” 2013 р.,

"Вступ до спеціальності" навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності “Будівництво та цивільна інженерія” 2014 р.

Нагородження:

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за багаторічну працю, особистий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців, з нагоди Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, 2009 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за сумлінну працю, особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу України, активну участь у громадському житті коледжу та з нагоди Дня працівників сільського господарства, 2010 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до справи навчання і виховання, особистий внесок внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня працівників освіти, 2011 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу країни та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, 2012 р.

Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу за активну участь у громадському житті коледжу та презентацію навчального закладу у конкурсі «Борщів» на міському Воздвиженському ярмарку та з нагоди свята дня працівників освіти, 2013 р.

Диплом першого ступеня Ради директорів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Чернігівської області за зайняте І місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Виховна робота» від 2014 року.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/lukovina_n.o-300kh400.jpg

ЛУКОВИНА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА - викладач ІІ категорії.

Посада: викладач спеціальних дисциплін відділення «Газопостачання та заочно-дистанційної освіти»

Автор методичних розробок і посібників:

«Експлуатація устаткування та систем газопостачання» навчальний посібник для студентів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" денної і заочної форми навчання, 2015 рік.

«Організація обслуговування устаткування і систем газопостачання населеного пункту»

методичні вказівки для виконання курсового проектування для студентів спеціальності  "Будівництво та цивільна інженерія" денної і заочної форми навчання, 2016 рік.

Нагородження: Подяка Прилуцького агротехнічного коледжу за сприяння популяризації народних звичаїв і традицій, активну участь у XVІ Прилуцькому міжрегіональному Воздвиженському ярмарку та бездоганне оформлення протоколів засідань адміністративної ради, 2016 р.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/ostapec_n.v-300kh400.jpg

ОСТАПЕЦЬ  НАТАЛІЯ  ВОЛОДИМИРІВНА - викладач ІІ кваліфікаційної категорії .

Посада: викладач спеціальних дисциплін відділення "Газопостачання та заочно-дистанційної освіти"

Автор методичних розробок і посібників:

"Інженерно-технічне устаткування будівель" навчальний посібник для студентів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" 2015 р.,

"Охорона праці" навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" 2016 р.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/suddja_v-a-300kh400.jpg

СУДДЯ  ВОЛОДИМИР  АНДРІЙОВИЧ - викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист.

Посада: викладач загальнотехнічних дисциплін.

Автор методичних розробок і посібників: Програма "Основи технічної механіки" ДУ НМЦ "Агроосвіта", 2016р.; Пограма "Техгологія і організація будівельно-монтажних і ремонтних робіт у газовому господарстві" ДУ "Агроосвіта", 2017 р.; Програма "Інженерна графіка" ДУ НМЦ ВФПО, 2019 р.

Нагородження: відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти ІІІ ступеня, грамоти та подяки Прилуцького агротехнічного коледжу.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/titunova_v.v-300kh400.jpg

ТІТУНОВА  ВАЛЕНТИНА  ВОЛОДИМИРІВНА - викладач-методист вищої категорії.

Посада: завідувачка відділення «Газопостачання та заочно-дистанційної освіти», викладач спец.дисциплін.

Автор методичних розробок і посібників:

Технічний нагляд при газифікації об’єктів, 2016р.

Тестові завдання для незалежного оцінювання рівня знань випускників аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності 5.06010113 «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» денної і заочної форми навчання» з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», 2016р.

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», 2015р.

Збірник практичних робіт з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», методичний посібник, 2014р.

Тестові завдання для перевірки професійної компетентності випускників з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві» для студентів аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації зі спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" денної і заочної форми навчання», 2013р.

Методичні рекомендації з контрольними завданнями з дисципліни ” Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві ”» для студентів заочної форми навчання із спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" занесені до каталогу кращих конкурсних робіт, 2010р.

Навчальна програма дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві» із спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України, 2010р.

Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві», методичний посібник виданий НМЦ Міністерства аграрної політики України, 2009р.

Нагородження: Грамота Прилуцької районної ради, 2016р.; Грамота Прилуцького агротехнічного коледжу від 17.06.2015р.; Почесна грамота професійної спілки працівників агропромислового комплексу, 2014р. Почесна грамота міністерства освіти і науки України, 2010р. Нагороджена знаком «Відмінник аграрної освіти ІІІ ступеня від 07.10.2008р. Подяка НМЦ по підготовці молодших спеціалістів, 2006р.

 

http://agrokoledg.at.ua/avatar/foto/tatarenko_i.v-300kh400.jpg

ТАТАРЕНКО  ІГОР  ВІТАЛІЙОВИЧ - викладач вищої кваліфікаційної категорії.

Посада:викладач спеціальних дисциплін відділення «Газопостачання та заочно-дистанційної освіти»

Автор методичних розробок і посібників:

Методичні вказівки для проведення занять і виконання курсових та дипломних проектів , студентів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" 2008р.;

Методичні вказівки для проведення занять з дисципліни «Газові мережі та устаткування» на тему «Розміщення, вибір типу та проектування обладнання вузлів редукування тиску газу» 2009р.;

Методичні вказівки для проведення занять з дисципліни «Газові мережі та устаткування» на тему «Використання зрідженого газу різними категоріями споживачів» 2010р.;

«Гідравлічний розрахунок внутрішніх газопроводів житлового будинку» 2012р.

«Гідравлічний розрахунок розподільчих газопроводів населеного пункту» 2013р.

«Гідравлічний розрахунок газопроводів промислових підприємств» 2014р.

Методичні вказівки для проведення занятьнавчального матеріалу дисципліни для студентів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" 2015 р.

Розробка завдання для курсового проектування з дисципліни «Газові мережі та устаткування» в електронному вигляді 2016р.;

Нагородження: Подяка Міністерства освіти і науки за сумлінне відношення до виготовлення діючих макетів, виробів, які використовуються викладачами на уроках та при проведенні практичних робіт.

Друковані матеріали:

Сучасні підходи до викладання навчальної дисципліни «Газові мережі», 2014, Ніжин.