Неділя, 22.09.2019, 22:34
Вітаю Вас Гість | RSS

ПРИЛУЦЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ
17500, Чернігівська обл., м.Прилуки, вул.Київська,178 
  тел.(04637)3-20-50, e-mail:gidrotech@ukr.net 

Меню сайту
Категорії новин
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Контакти
  
Друзі сайту

Відділення "Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд"

 

 
                             
 
 
 
                              
 
                           Маркович
         Марія Миколаївна
         завідувач відділенням
 
 
 
 
 
 
В нашій державі технік-гідротехнік - це потрібна спеціальність. Мова йде не про інтереси одного регіону, а про об'єкти державного масштабу. Таких фахівців готує відділення "Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд", яке має славну історію. А почалося все ще у 1948 році, коли наказом Міністерства сільського господарства України від 27 березня 1948 року на базі ветеринарного коледжу в Прилуках було відкрито відділення гідромеліорації сільського господарства. За такий тривалий час існування відділення підготовлено 7692 техніки-гідротехніки, які обіймають різні посади в галузі меліорації та водного господарства України, колишніх республік СРСР - нині країн СНД. 
Ряд науковців Рівненського державного університету водного господарства та природокористування, до наукового навчально-виробничого комплексу якого ми входимо, мають Дипломи нашого коледжу. Це кандидати технічних наук Бойко І.М., Петрик О.Д. Випускник 1971 року Черніков П.І. – Директор Прилуцького агротехнічного коледжу є доктором філософії в галузі освіти, ад'юнкт-професором педагогіки, почесним професором Міжнародної Кадрової Академії. 
Спеціальність гідромеліоратора має широкий спектр застосування, тому багато наших випускників працюють не лише у меліорації, а й на будівництві, експлуатації, ремонті гідротехнічних споруд та в інших галузях народного господарства України.  У коледжі постійно ведеться робота, спрямована на поновлення навчально-матеріальної бази. Обладнані кабінети сільськогосподарського водопостачання, сільськогосподарської меліорації, лабораторія гідротехнічних споруд з діючою моделлю гідротехнічних споруд, каскад всіх типів ГТС розташований на навчальному полігоні, що дає змогу готувати спеціалістів у відповідності з вимогами освітньо-кваліфікаційної характеристики. Завдяки ініціативі та наполегливості дирекції коледжу, відчутній спонсорській допомозі підприємств, організацій значно поновлюється навчально-матеріальна база.
 
 
Це дає можливість на належному рівні проводити теоретичні та практичні заняття із фахових предметів. На відділенні сформовано колектив викладачів спеціальних предметів, які беруть участь у розробці та рецензуванні навчальних посібників і програм, є постійними учасниками в роботі виставки передового педагогічного досвіду навчально-методичного центру в с. Немішаєво.
 

 

...........
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Гарячі Новини
В коледжі відкриті нові спеціальності
Оголошення
Пошук

Copyright MyCorp © 2019