Неділя, 22.09.2019, 22:33
Вітаю Вас Гість | RSS

ПРИЛУЦЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ
17500, Чернігівська обл., м.Прилуки, вул.Київська,178 
  тел.(04637)3-20-50, e-mail:gidrotech@ukr.net 

Меню сайту
Категорії новин
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Контакти
  
Друзі сайту

Відділення "Землевпорядкування"

 

 

   

 

 
 
             
               Маркович
       Марія Миколаївна
      завідувач відділенням
 
 
 
 
Для здійснення земельної реформи потрібні фахівці різного характеру. Але найважливіша роль у даній справі відводиться землевпорядникам. Адже землевпорядник - це спеціаліст, який володіє сукупністю знань про державу, управління, земельне право, Земельний кадастр та землеустрій.    

Тому виникла потреба в підготовці кваліфікованих спеціалістів - землевпорядників. У 1991 році в Прилуцькому агротехнічному коледжі відкрито відділення "Землевпорядкування", яке готує молодших спеціалістів - технік-землевпорядник. За короткий період викладачі відділення розробили навчально-методичні комплекси забезпечення викладання предметів, обладнали кабінети та лабораторії у відповідності з вимогами освітньо-кваліфікаційної характеристики.   
 Створенням кабінету комп'ютеризації та поновленням матеріально-технічної бази кабінету геодезії завдячуємо обласному управлінню земельних ресурсів і особисто колишньому керівнику Мусієнку О.М. Це дає можливість на належному рівні проводити теоретичні та практичні заняття із предметів, формувати вміння і навички по впровадженню земельної реформи. 
На відділенні сформовано колектив викладачів спеціальних предметів, які постійно підвищують свій фаховий рівень, педагогічну майстерність, беруть участь у розробці та рецензуванні навчальних посібників і програм, постійно є учасниками виставки передового педагогічного досвіду.
 Випускники нашого  відділення працюють у всіх районах нашої області, а також за її межами на посадах землевпорядника .    

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДЕНЬ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА !
 
   У другу суботу березня в Україні традиційно відмічається професійне свято – День землевпорядника. З цієї нагоди у коледжі пройшов тиждень відділення «Землевпорядкування». До його проведення заздалегідь готувалися викладачі і студенти. Кожною групою студентів відділення були підготовлені стінні газети, присвячені Дню землевпорядника. 
    12 березня відбулася конференція на тему: « Земельна реформа: історія і сучасність», яку підготували викладачі відділення разом із студентами. 
З доповіддю на тему «Земельні реформи середини XIX- початку XXст.» виступила студентка 3 курсу Ситник Ольга (викладач Легошина О.Л.), про етапи проведення земельної реформи розповіла студентка 4 курсу Півторайко Євгенія (викладач Корнєва С.П.) тема доповіді «Етапи проведення земельної реформи у період з 1991 по 2005 р.р.». З доповіддю «Земельна реформа сьогодення» виступили студентки 2 курсу Поковба Тетяна і Мірошніченко Ольга (викладач Придатко С.І.), про перспективи проведення земельної реформи в Україні розповіла студентка 4 курсу Містюк Лариса (викладач Погорєлова В.М.). 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ...........
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Гарячі Новини
В коледжі відкриті нові спеціальності
Оголошення
Пошук

Copyright MyCorp © 2019