MENU

09:26
Батьківські збори

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ В КОЛЕДЖІ


Батьківська громадськість – важливий союзник навчального закладу у вихованні підростаючого покоління. Співпраця викладачів коледжу з батьками студентів тісна та дієва, адже це сприяє особистісному розвитку студентів, формуванню в них життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.
Одинадцятого листопада в Прилуцькому агротехнічному коледжі відбулися батьківські збори, на яких були присутні батьки студентів 1-2 курсів. Перед батьками виступив директор коледжу Черніков Павло Іванович, який розкрив основні проблеми навчання, побуту та виховання студентів у навчальному закладі. Заступник директора з навчальної роботи Суддя Володимир Андрійович пояснив батькам особливості проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО з української мови та літератури, що буде проведена для студентів другого курсу в 2018 році, та закликав батьків до співпраці з кураторами, викладачами української мови та літератури.
Далі на батьків чекали куратори груп, які розповіли про успіхи та труднощі, вислухали зауваження та пропозиції щодо покращення навчально-виховного процесу.

 

 

Переглядів: 287 | Додав: anya-97 | Рейтинг: 0.0/0