MENU

10:38
Бій під Крутами

    28 січня 2021 року для студентів, які навчаються дистанційно, куратори підготували онлайн матеріали про бій під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року. Студенти переглянули відеоматеріали, художній фільм "Крути" (режисер Олексій Шапарєв), вшанували пам'ять юних героїв, що віддали свої життя за Україну. https://www.youtube.com/watch?v=0Tn83yvZDBk  https://www.youtube.com/watch?v=Nu5WHLJYjvY

    У читальній залі бібліотеки Прилуцького агротехнічного коледжу відбулася інформаційна година "Пам'яті тридцяти", присвячена бою під Крутами.

    У ході зустрічі студенти ознайомилися із літературою, на сторінках якої піднімається проблема Крут, переглянули тематичний документальний фільм, прослухали розповідь про Крути завідувачки бібліотеки Ніни Заболотної та викладача суспільних дисциплін коледжу Вікторії Колейко. Спостерігаючи за реакцією аудиторії, можна зробити висновок про те, що подвиг "українських  спартанців" доторкнувся до сердець студентської молоді, які переймаються долею рідної землі і мають чітку патріотичну позицію.

 

Категорія: Новини та події | Переглядів: 11 | Додав: anya-97 | Рейтинг: 0.0/0