MENU

17:53
До Дня європейських мов

4 квітня 2012 року проводився навчально-виховний захід, присвячений Дню Європейських мов

В рамках проведення декади циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін в агротехнічному коледжі ми відзначаємо річницю Дня Європейських мов з метою популяризації вивчення іноземних мов серед молоді.

Викладач іноземної мови Кулик Ірина Миколаївна підготувала та провела навчально-виховний захід присвячений Дню Європейських мов.

День Європейських мов встановлено з 2001 року Радою Європи за підтримки Європейського Союзу з метою надихнути жителів Європи на вивчення мов, бо збереження та розвиток мов, включаючи малі, декларується в якості офіційної мовної політики України та Євросоюзу.

Знання англійської мови в сучасному світі є своерідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного свілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей. І ви обов'язково зрозумієте, що значення англійської мови не перебільшено.

План заходу

1. Значення англійської мови

доктор філософії в галузі освіти, Почесний професор Міжнародної кадрової Академії, переможець Всеукраїнського рейтингу професійних досягнень "Лідер України", депутат районної ради, директор коледжу Черніков П.І.

2. Чи актуально вивчати англійску мову

студентка 2-го курсу відділення "Землевпорядкування" Литвин Тетяна 

3. 7 помилок щодо вивчення англійської мови

студентка 2-го курсу відділення "Землевпорядкування" Опалюк Тоня

4. Вікторина "Чи знаємо ми добре Україну та Великобританію?"

Всі знають, що англійською мовою говорить увесь світ. А в недалекому майбутньому в Україні запитання: чи володієте ви англійською? стане звучати взагалі непристойно і образливо.

Сьогодні студенти нашого коледжу отримали чудову нагоду глибше пізнати, та більше полюбити англійську мову.

Для цього вони підготували "Що ми знаємо про Україну та Великобританію" яка, стала цікавою та корисною для всіх студентів. Студенти відділень "Землевпорядкування" та "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК" показали як добре вони знають англійську мову.

Вікторина проводилася англійською мовою, а отже це було справжне свято для знавців англійської мови. Студенти відповідали на бліц-питання з історії, культури і традицій України та Великобританії, розповідали про столиці держав, записували географічні назви в змаганні хто швидше та більше пригадає. Оцінювали відповіді студентів журі, до складу якого, входили викладачі нашого коледжу. З величезною перевагою 40:25 перемогла команда 2-Б відділень "Землевпорядкування".


Переглядів: 1510 | Додав: evtushenko | Рейтинг: 4.0/4