MENU

19:49
До розвитку дуального навчання при підготовці фахівців для народного господарства

 

До розвитку дуального навчання при підготовці фахівців для народного господарства

 

15 лютого 2017 року в Прилуцькому агротехнічному коледжі проведено семінар на тему «Впровадження дуальної системи освіти в навчальному закладі», у якому взяли участь представники агроколеджу та компанії „Бритіш Американ Тобакко Україна”. Директор Павло Черніков презентував систему, за якою працює наш навчальний заклад, а також основну увагу приділив ролі роботодавців у впровадженні дуальної системи навчання. Адже тільки тісна співпраця між успішними компаніями, підприємствами та навчальним закладом дасть можливість створити навчально-виробничий комплекс, поєднати теорію та практику, для підприємств – підготувати робочі кадри безпосередньо для свого виробництва, а для студентів – можливість сформувати сучасні знання та вміння практичного характеру.

Учасники семінару обмінялися думками, обговорили важливі питання, які стоять перед коледжем на сьогоднішній день, розробили Дорожню карту щодо впровадження дуальної системи освіти.

Петро Бондаренко, менеджер зі зв’язків із громадськістю, від імені представників компанії „Бритіш Американ Тобакко Україна” висловив свою готовність щодо співпраці та взаємодії в сфері освіти.

Переглядів: 255 | Додав: evtushenko | Рейтинг: 0.0/0