MENU

10:28
Інтерактивний тренінг «Управляй фінансами розумно»

17.10.2019 року д.е.н., професор кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Парубець О. М. та к.е.н., доцент кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Панченко О. І. провели Інтерактивний тренінг з підвищення рівня фінансової грамотності студентської молоді «Управляй фінансами розумно» на базі Прилуцького агротехнічного коледжу.

На тренінгу були присутні викладачі коледжу та представники місцевого телебачення. У тренінгу прийняли участь 11 команд студентів коледжу різних спеціальностей, загальною кількістю 150 осіб.

Застосування ігрових методів проведення тренінгу сприяло кращому засвоєнню студентами основ фінансової грамотності, розвитку навичок роботи у команді та прийняттю спільних фінансових рішень.

За результатами проведення тренінгу відбулося нагородження грамотами та сертифікатами Чернігівського національного технологічного університету організаторів, переможців і учасників турніру.

Проведення Інтерактивного тренінгу відбулось завдяки створенню дружньої та креативної атмосфери команди студентів ЧНТУ у :

  • ІІІ курсу гр. ФК-171: Корицька А.Є., Онопрієнко А.В., Іванов В.В., Маслюк О.Ю., Гориленко А.С., Нагорна А.В.;
  • ІІ курсу гр. ФКт-191: Неділя Т.А., Сенченко М.О;
  • І курсу ФК-181: Кобзар К.М.;
  • ІV курсу гр. ФКт-181: Кудін А.О., Шавро Є.Ю., Розинко Т.М., Шарпата В.О., Купрієнко В.А., Мельник В.О.

Кафедра «Фінанси, банківська справа та страхування» висловлює щиру подяку всім організаторам і учасникам тренінгу, особливо доктору філософії в галузі освіти, директору Прилуцького агротехнічного коледжу Чернікову П.І. та к.е.н., викладачу економічних дисциплін Пальосі О.В.

Категорія: Новини та події | Переглядів: 74 | Додав: anya-97 | Рейтинг: 0.0/0