MENU

12:30
КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ

Стало вже традицією щорічно серед студентів випускного курсу відділення «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК» проводити конкурс «Кращі за професією», де учасники демонструють теоретичні знання та практичні навички, набуті під час навчання в Прилуцькому агротехнічному коледжі.
В конкурсі, який проведений 5 березня 2015 року в актовій залі коледжу, брали участь команди «Фарадеї» (4-А ел.), «Блискавка» (4-Б ел.) та «220 Вольт» (3 пр. ел.). Команди змагалися в теоретичних конкурсах «Комп’ютерні тести», «Знавець з охорони праці» та практичних «Монтаж схеми керування електродвигуном за допомогою магнітного пускача», «Монтаж установчої апаратури освітлювальної мережі», «Моделювання і перевірка роботи схеми на комп’ютері», «Знаходження помилок в електричній схемі», «Визначення несправних елементів в електронній схемі».
Перевага надавалась конкурсам практичного спрямування. Оцінювали конкурс: голова журі -  Черніков П.І., директор коледжу; члени журі – Суддя В.А., заступник директора з навчальної роботи; Жукова С.Г., заступник директора з виховної роботи; Єфімов Г.П., завідувач відділення «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК», Брижан Т.М., голова студентського профкому; Ткаченко О.В., випускник коледжу, директор магазину «Енергія світла»; Чернов М.М., директор ПП «Електрон».
Перемогу в конкурсі здобули студенти команди «Блискавка», ІІ місце посіла команда «220 Вольт», а команда «Фарадеї» була третьою.
Всі учасники були нагороджені цінними подарунками .
Конкурс підготували і провели члени циклової комісії відділення «Монтаж, обслуговування та  ремонт електротехнічних установок в АПК».   

 

 

Переглядів: 379 | Додав: evtushenko | Рейтинг: 5.0/1