MENU

11:52
ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ
"Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани". М. Рильський

Студенти Прилуцького агротехнічного коледжу протягом останніх двох тижнів приймають активну участь у відзначенні Дня Соборності України та вшануванні героїв в бою під Крутами.
Для студентів коледжу були проведені виховні години "День Соборності України" та "Герої Крут".
Також студенти відвідали заходи проведенні Прилуцькою районною радою, Прилуцькою міської радою та захід на загальнодержавному рівні по відзначенню 100 років бою під Крутами.
Соборність України - це ідеї в якій закладена основа збереження української державності та національної самосвідомості. У всі історичні віхи українці вірили й прагнули до створення єдиної, неподільної та самостійної країни. Попри те, що на початку ХХ століття соборна Україна проіснувала зовсім недовго, Акт злуки та факт його підписання мали велике історичне значення. Так, Україна заманіфестувала перед усім світом про неподільність українських земель, про єдність і солідарність українського народу. Ідея, що таке соборність, стала прологом, орієнтиром для сучасної соборної суверенної України.
Битва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова історична подія. Це був один із епізодів першої російсько-української війни, яка почалася в грудні 1917 року і закінчилася в березні 1918-го. Кажучи сучасними словами — гібридної війни, яку Росія розпочала проти Української народної республіки. Герої Крут стали взірцем захисника Батьківщини – як і «кіборги» в новітній історії України. Ці хлопці захистили Батьківщину в найважливіший момент, коли цього не захотіли чи не змогли зробити інші. 
Студенти, як майбутнє нашої незалежної соборної держави, повинні пам'ятати свою історію та шанувати її.

Фото Прилуцький агротехнічний коледж.Фото Прилуцький агротехнічний коледж.

Фото Прилуцький агротехнічний коледж.Фото Прилуцький агротехнічний коледж.

Переглядів: 173 | Додав: anya-97 | Рейтинг: 0.0/0