MENU

14:03
Права і свободи людини і громадянина

       

  У Прилуцькому агротехнічному коледжі 11.12 2013 року відбулася загальноколеджанська година спілкування  « Права і свободи людини і громадянина» в межах Всевсеукраїнського тижня права.
       Правова освіта є необхідною умовою існування сучасного суспільства, так як формує особистість нової формації - освічену, активну і прогресивну, про  що зазначив у своєму виступі директор коледжу П.І. Черніков.
        У коледжі діє юридична служба, одним з напрямків роботи якої є навчально – консультативна робота з студентством.
        У  співпраці  із заступником директора Жуковою С.Г., викладачем правознавства  Крючковою В.В., кураторами   аудиторних груп проводяться лекції, диспути, засідання за круглим столом,  бесіди, зустрічі з працівниками суду, правоохоронних органів,  лікарям – наркологами.
       Основна методична форма правового всеобучу – це години спілкування на актуальні теми : «Незнання закону не звільняє від відповідальності»,  «Вплив наркотичних речовин на здоров’я людини та кримінальна відповідальність за вживання та зберігання наркотиків»,  «Відповідальність неповнолітніх за тютюнопаління і вживання слабоалкогольних напоїв у громадських місцях», «СНІД та ВІЧ - інфекція. Юридична та моральна відповідальність хворого», « Гендерна політика. Насильство в родині», «Цивільна, адміністративна, кримінальна відповідальність неповнолітніх згідно із законодавством України», «Міри та терміни покарання за злочини» і т.д.
       Проблема сьогодення – це основні права і свободи людини  і громадянина , яким була присвячена виховна година, адже ці питання є  об'єктом міжнародного співтовариства.  
         На виховному заході розглядалися міжнародні стандарти права та свободи людини і громадянина та їх співвідношення з національними законодавством. Студенти з цікавістю подивилися  відео-ролік « Конвенція  про права дитини », дискусія розгорнулася з питання, що є великою соціальною проблемою українського суспільства -  безпритульні діти.
      Виховна година « Права і свободи людини і громадянина»   проводилася у формі навчально – виховної презентації , що відповідає новим стандартам освіти.
         В межах теми  в Прилуцькому агротехнічному коледжі діє інформаційний стенд в бібліотеці, викладач Крючкова В.В. провела круглий стіл: «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства ».
           Всеукраїнський тиждень права стає  ефективною формою правого виховання молоді у Прилуцькому агротехнічному коледжі, є  традиційним.

                                                                                                     юрист Прилуцького агротехнічного  коледжу 
                                                                                                     Яна Власенко

 

Переглядів: 487 | Додав: evtushenko | Рейтинг: 5.0/1