Вівторок, 20.02.2018, 02:38
Вітаю Вас Гість | RSS

ПРИЛУЦЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ
17500, Чернігівська обл., м.Прилуки, вул.Київська,178 
  тел.(04637)3-20-50, e-mail:gidrotech@ukr.net 

Меню сайту
Категорії новин
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Контакти
  
Друзі сайту
Головна » 2014 » Вересень » 25 » РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «Викладач року – 2014»
09:37
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «Викладач року – 2014»

РЕГІОНАЛЬНИЙ  ЕТАП  КОНКУРСУ
«Викладач року – 2014»

                                                                                   
    24 вересня на базі Прилуцького агротехнічного коледжу відбувся регіональний етап конкурсу «Викладач року – 2014», серед викладачів вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської та Сумської областей.
    В конкурсі взяли участь талановиті викладачі, для яких педагогічна 
праця – це творчість, це стан душі, це життя. Саме таких талановитих, креативних викладачів, мудрих педагогів, майстрів своєї справи зібрав 
24 вересня регіональний тур конкурсу «Викладач року – 2014» в стінах Прилуцького агротехнічного коледжу.
    В конкурсі брали участь: Бондаренко Ігор Володимирович, викладач дисципліни «Основи електроніки і мікропроцесорної техніки» (Прилуцький агротехнічний коледж), 
Філіпченко Олена Андріївна, викладач дисципліни «Математика» (Козелецький технікум ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ),
Бондаренко Світлана Вікторівна, викладач дисципліни «Біологія» (Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака Сумського НАУ), 
Філатова Валентина Леонідівна, викладач дисципліни «Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії» (Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів та природокористування України),
Костенко Олена Анатоліївна, викладач дисципліни «Фізика» (Роменського коледжу Сумського НАУ), Харченко Олена Сергіївна, викладач дисципліни «Трудове право» (Путивльський коледж Сумського НАУ),  
Чикалова Наталія Василівна, викладач дисципліни «Українська мова» (Охтирський коледж Сумського НАУ), Рублевська Людмила Леонідівна, викладач дисципліни «Бухгалтерський облік» (Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку).   
    Свою педагогічну майстерність і досвід учасники показали в таких конкурсах: презентація системи роботи викладача, вирішення педагогічних ситуацій, представлення проекту «Моя педагогічна ініціатива», оцінювання навчально-методичного комплексу дисципліни, оцінювання методичного забезпечення та результативності позааудиторної роботи з навчальної дисципліни, відкритого заняття.
    Оцінювали виступи конкурсантів члени незалежної конкурсної комісії під головуванням Чернікова П.І., директора Прилуцького агротехнічного коледжу, доктора філософії в галузі освіти, Почесного професора Міжнародної Кадрової Академії; методист вищої категорії  ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Борхаленко Ю.О.; заступник директора з навчальної роботи Прилуцького агротехнічного коледжу Суддя В.А.; завідувач методичного кабінету Прилуцького агротехнічного коледжу Каїка Н.Г.; психолог Козелецького технікуму ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ Квітка Л.І.; завідувач методичного кабінету Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку 
Зубар К.І.; заступник директора з виховної роботи Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів та природокористування України Шаповал Н.О.; завідувач методичного кабінету Охтирського коледжу Сумського НАУ Курська Н.П.; завідувач методичного кабінету Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ Суровицька О.І.; завідувач методичного кабінету Путивльського коледжу Сумського НАУ Довгаль І.І.; заступник директора з навчальної роботи Роменського коледжу сумського НАУ Марченко Ю.М.
    Переможцем конкурсу визнано Рублевську Людмилу Леонідівну (Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку); 
ІІ місце: Бондаренко Ігор Володимирович (Прилуцький агротехнічний коледж);
Філатова Валентина Леонідівна (Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів та природокористування України);
Чикалова Наталія Василівна (Охтирський коледж Сумського НАУ);
ІІІ місце: Філіпченко Олена Андріївна (Козелецький технікум ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ); Марченко Олена Анатоліївна (Путивльський коледж, Сумського НАУ); Костенко Олена Анатоліївна (Роменський коледж Сумського НАУ); Бондаренко Світлана Вікторівна (Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака Сумського НАУ).
    Учасники конкурсу нагороджені дипломами та грошовими преміями.

    Конкурсанти підтвердили, що наша освіта тримається на ентузіастах, які обожнюють свою професію.
    Шановні учасники конкурсу!
               Хай роки минають, мов хмари осінні, 
               Лишаючи в серці і в пам'яті слід,
               Хай ваша професія буде нетлінна,
               Хай славиться  завжди викладацький рід!
               Зі святом Вас, дорогі викладачі!
               Здоров'я міцного! Студентів вдячних!
               Чистих світанків, сонячних ранків! 
               Щастя без ліку і довічного віку!
Центральний оргкомітет дякує директору Чернікову Павлу Івановичу, заступнику директора з навчальної роботи Судді Володимиру Андрійовичу, завідувачці методичного кабінету Каїці Наталії Григорівні та колективу Прилуцького агротехнічного коледжу за створення комфортних умов для організації та проведення конкурсу.

 

Переглядів: 488 | Додав: evtushenko | Рейтинг: 5.0/1
...........
Календар
«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Гарячі Новини
В коледжі відкриті нові спеціальності
Оголошення
Пошук

Copyright MyCorp © 2018