MENU

07:11
Шевченківські дні у агроколеджі

       9 березня – дата, яка червоною стрічкою вписана в історію України. 
День, який збирає й об’єднує  всіх, хто шанує ім’я Великого Кобзаря.
Його безсмертне ім’я і неповторні твори багато років живуть у серцях народу, в його мріях і сподіваннях, пробуджуючи щирі й благородні почуття. 
У Прилуцькому агротехнічному   коледжі вже традиційно проходять заходи до Шевченківської річниці.
Цього року організаторами свята було задано тональність шляхетності у ставленні до неоціненої спадщини українського поета,  письменника, 
художника, етнографа, дослідника та громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка. Було проведено 3 виховні  години та науково - практичну конференцію. Народний театр « Первоцвіт» під керівництвом Катерини Аніщенко підготував уривки за творами «Катерина», «Ой крикнули сірі гуси», «Заповіт».
Виховна година на тему «Кобзарем його звемо» була проведена студентами 
4 курсу відділення «Будівництво, обслуговування і ремонт  гідромеліоративних споруд» під керівництвом  Ольги Ващенко. На заході було представлено низку документальних фільмів, які висвітлюють життєвий та творчий шлях письменника. Декламація віршів доповнювалася виконанням пісень вокально та акапельно на слова поета.
Окремою сторінкою у творчості митця пройшла  науково-практична конференція «Творча постать Тараса Шевченка: традиції дослідження і сучасне прочитання», на якій були присутні  викладачі та студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка  та Прилуцького медичного училища. На заході розглядалися дослідницько-пошукові роботи про творчу спадщину Кобзаря.
Одна із цікавих і водночас маловідомих сторінок біографії Тараса Шевченка – участь у географічних експедиціях.
 Саме вивченню письменника як дослідника була  присвячена виховна година « Шевченко – географ - дослідник». Студентам були представлені відеофільми та картини , зроблені художником під час експедиції. Всі заходи були проведені на високому професійному рівні.

                                                                                                                        Ганна Ващенко
                                                                                                                 студентка Прилуцького
                                                                                                                гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка 


Переглядів: 483 | Додав: evtushenko | Рейтинг: 5.0/1