MENU

11:04
СПІВПРАЦЯ БІЗНЕСУ З НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ

СПІВПРАЦЯ БІЗНЕСУ З НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ
23 листопада до Прилуцького агротехнічного коледжу завітав наш випускник Ткаченко Олександр Володимирович, директор магазину "Енергія світла", разом зі своїми партнерами корпорації "АСКО-УКРЕМ" в особі керівника регіонального розвитку Муравського Олексія Сергійовича та менеджера Чернігівського регіону Новак Наталії Миколаївни.
Представники корпорації "АСКО-УКРЕМ" провели презентацію своєї продукції та надали зразки для навчального закладу. Також для студентів було проведено розіграш призів у лотереї.
Олександр Володимирович нагородив найкращих студентів до Дня студента та вручив подарунки своїм колишнім викладачам, які дали йому путівку в життя. 
Така співпраця бізнесу та навчального закладу дуже корисна, адже придбати нове обладнання дуже складно, а співпрацюючи викладачі коледжу мають можливість навчати студентів на новому обладнанні. 
Сподіваємося, співпраця продовжиться й талановита молодь навчиться працювати на новому обладнанні, а українська промисловість, завдяки цьому, отримає конкуренто спроможного випускника. 
Ткаченко Олександру Володимировичу дякуємо за співпрацю та висловлюємо щиру вдячність за організацію такої зустрічі.

 

Фото Прилуцький агротехнічний коледж.Фото Прилуцький агротехнічний коледж.

Фото Прилуцький агротехнічний коледж.

Фото Прилуцький агротехнічний коледж.    Фото Прилуцький агротехнічний коледж.

 

Переглядів: 330 | Додав: anya-97 | Рейтинг: 0.0/0