MENU

13:40
Студенська науково-практична конференція на тему «Роль підприємств газового господарства в економіці держави».

    До Дня працівників нафтової, газової та нафотопереробної промисловості у Прилуцькому агротехнічному коледжі для студентів 4 курсів вібулася науково-практична конференція "Роль підприємств газового господарства в економіці держави".

   Конференція розпочала роботу з виступу директора коледжу - Чернікова Павла Івановича, який розповів про історію створення відділення, кількість випускників на даному відділенні, а їх 1236 чоловік та побажав, щоб після закінчення коледжу студенти працевлаштувалися та знайшли гідну роботу по душі.

   Випускниця відділення Газопостачання 1995 року, інженер виробничо-технічного відділу Прилуцького відділення АТ "Чернігівгаз", Тертична Ольга Василівна розповіла, яку роль газові господарства відіграють в економіці держави на даний час.

   Підготували свої доповіді і студенти:

- Шульга Яна розповіла про роль і господарське значення газової галузі в економіці України.

- Уваров Олексій виступив з доповіддю на тему: "Умови і фактори розвитку і розміщення газової промисловості".

- Омельяненко Дар'я доповіла про основні проблеми і перспективи розвитку газової промисловості.

- Умен Євген ознайомив із споживчим фактором.

   Також студенти переглянули відеопривітання з нагоди свята наших випускників: Зубця Дмитра Сергійовича - начальника проектно-кошторисного відділу АТ "Чернігівгаз" та Чепіноги Тетяни Анатоліївни, державного кошторисника фірми "Кернел".

   Сподіваємося, що наші випускники стануть майбутньою гордістю та повноцінними співробітниками газових господарств України.

Переглядів: 49 | Додав: anya-97 | Рейтинг: 0.0/0