MENU

10:54
Україна територія гідності та свободи

УКРАЇНА ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
21 листопада для України знаменний і величний день. Ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти.
У Прилуцькому агротехнічному коледжі відбулися заходи з вшанування мужності та патріотизму громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. 
Перед студентами виступили поважні гості свята, зокрема, Стукалова Антоніна Володимирівна - виконуюча обов'язки голови Прилуцької районної державної адміністрації, Єгорова Наталія Вікторівна - заступник голови Прилуцької районної ради, Тютюнник Іван Васильович - учасник Революції Гідності, Віктор Погуляй - волонтер, учасник Революції Гідності. 
Вшанувавши пам'ять про патріотів, які поклали на вівтар свободи й української державності своє життя, замʼятаємо: в наших руках доля країни й ми маємо зробити все можливе для її духовного й економічного відродження.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! 
Будемо з шаною зберігати та захищати цей безцінний скарб!
Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

Фото Прилуцький агротехнічний коледж.

Фото Прилуцький агротехнічний коледж.

Фото Прилуцький агротехнічний коледж.

Фото Прилуцький агротехнічний коледж.

 

Переглядів: 240 | Додав: anya-97 | Рейтинг: 0.0/0