MENU

07:40
Випуск молодшого спеціаліста зі спеціальності «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК»

  

16 червня 2017 року в Прилуцькому агротехнічному коледжі відбувся випуск 61 кваліфікованого молодшого спеціаліста зі спеціальності «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК».
Випускників вітали викладачі, класні керівники, адміністрація, студенти молодших курсів. Вокальні, танцювальні номери лунали зі сцени. Випускники підготували «ностальгічні» презентації про пам’ятні моменти свого навчання в коледжі. 
«Шановні випускники! Сьогодні у вашому житті урочиста хвилина – отримання дипломів про середню спеціальну освіту. Дозвольте щиро привітати Вас з цією визначною подією. Ми відчуваємо гордість за Вас, тому що ви проявили наполегливість, цілеспрямованість, зусилля, здібності й талант, опанували складні навчальні програми, змогли стати справжніми фахівцями. Чотири роки тому ви вступили до коледжу й відкрили для себе новий світ – світ навчання, наукового пошуку, цінностей, серед яких – свобода творчого мислення, культ знання, демократія та гуманізм, толерантність, відкритість новому й повага до традицій. Я впевнений, що ті роки, які ви провели в Прилуцькому агротехнічному коледжі, залишаться у вашій пам’яті на все життя. Бажаю вам удачі й нехай диплом Прилуцького агротехнічного коледжу стане для вас першою сходинкою у професійне життя» ‒ зазначив у своєму виступі директор коледжу Черніков Павло Іванович.

             

 

 

Переглядів: 275 | Додав: anya-97 | Рейтинг: 0.0/0