MENU

19:35
З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ !!!
    9 травня 2012року весь наш народ і все прогресивне людство святкували 67-му річницю Великої Перемоги.    
    Минають роки, десятиріччя, народжуються і виростають нові покоління людей, але ніколи не зітреться і не померкне в пам’яті народній великий подвиг нашої країни.
     Це свято всіх поколінь. Тих, хто пройшов війну і тих, хто народився після війни, адже немає ні однієї сім’ї, в якій війна не лишила свого сліду. 
    Директор Прилуцького агротехнічного коледжу Черніков Павло Іванович, адміністрація та студентський колективи прийняли активну участь в підготовці та проведенні урочистих заходів з нагоди Дня Перемоги, які проведені в коледжі, місті та районі.
     Приємно відмітити, що кожен з нас віддав частину свого серця, своєї праці, таланту, щоб ці заходи пройшли як найкраще. Так студенти 2-го та 2 прискореного курсів відділення «Обслуговування устаткування та систем газопостачання» Онищенко Максим, Шуговий Сергій, Малюга Богдан, Шумський Андрій, Віткус Денис, Шевкова Ольга, Сіневська Юлія, Шевель Ольга, Гераська Анна, Овдієнко Анна були відмічені районною радою за добросовісне відношення по благоустрою та наведенню порядку на території меморіалу слави в селі Манжосівка.
     Актори народного студентського  театру «Первоцвіт» 08.05.2012р. продемонстрували свій талант, високу акторську майстерність в театралізованому дійстві при проведенні районних урочистостей до Дня Перемоги.


     Дирекція Прилуцького агротехнічного  коледжу, представники ради ветеранів та профспілкового комітету відвідали учасників бойових дій та учасників війни на дому, вручили їм грошову винагороду.
     Представники всіх груп виявили свою громадську позицію, прийнявши участь у міських заходах та святковому концерті на міській площі, в мітингу біля пам’ятника О.Кошового та покладанні квітів, а також урочистій ході від Меморіалу-Скверу Вічної Слави до центральної площі міста.


      З ініціативи студентів в Прилуцькому агротехнічному   коледжі організовано студентський  молодіжний курінь в складі: Сонець Владислав, Шуговий Сергій, Науменко В’ячеслав, Богайчук Богдан, Руденко Артем, Пилипчук Сергій, Лисенко Максим, Сушко Артем, Нецора Андрій, Борисенко Олександр, Вертелецький Євген, Мавренко Петро, Чигирь Олександр, Шрам Дмитро, Пасічник Микола, Нітченко Іван, яких  в День Перемоги, було посвячено в козаки. 
Переглядів: 764 | Додав: evtushenko | Рейтинг: 5.0/1