MENU

21:31
За досвідом до М.М.Поплавського

     Студенти Прилуцького агротехнічного коледжу побували в Київському національному університеті культури і мистецтв ознайомилися  з його роботою, зустрілися з співаючим ректором М.М. Поплавським, який цікаво розповів про роботу навчального закладу, здобутки й перспективи розвитку.
    Чому раптом технічний навчальний заклад, аграрного спрямування вивчає досвід університету культури й мистецтв запитаєте Ви ?
     Справа в тім, що в Прилуцькому агротехнічному коледжі вже другий рік функціонує відділення яке готує спеціалістів по «Обслуговуванню комп’ютерних систем і мереж», « Бухгалтерський облік».
     Спеціальності даного напрямку підготовки є також і в столичному університеті. А всього в структурі університету функціонує 8 інститутів, 2 факультети, 1 академія а тому студенти з великою зацікавленістю познайомилися з підготовкою студентів особливо по обслуговуванню комп’ютерних систем і мереж, 
навчально-матеріальною базою, важливістю цієї спеціальності в період ринкових перетворень.
     До речі поїздка студентів проплачена університетом, студенти також поласували хорошим безкоштовним обідом в студентській їдальні.
      Талановиті учасники художньої самодіяльності коледжу пройшли прослуховування, їм запропоновано навчання.Переглядів: 441 | Додав: evtushenko | Рейтинг: 5.0/1